Anasayfa


     Pioneer DJ TORAIZ AS-1 Monofonik Analog Synthesizer

   
Ürün Kodu : Pioneer DJ TORAIZ AS-1
Üretici : Pioneer
Fiyat : 482 Euro (KDV Hariç)
Ürün Özellikleri
Pioneer DJ TORAIZ AS-1 Monofonik Analog Synthesizer
        Detaylar
 
 
Detaylar

Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

Pioneer DJ TORAIZ AS-1 Monofonik Analog Synthesizer


 

TORAIZ AS-1 Mono Analog Synthesizer

TORAIZ serisinin iki cihazından biri olan AS-1 stüdyo ve sahnede yaratıcı sesler kullanmanıza yada oluştırmanıza olanak sağlayan mono bir sythesizer dır. Tüm sythesizer cihazlar gibi kendi presetlerinizi oluşturmanız için sezgisel kontroller ve parametlere düğmeleri ile donatılan AS-1 performans sırasında etkili olan slider ve keyboard özelliği ile boyutuna göre üstün özellikler barındıran bir cihazdır. Tam programlanabilir bir sythesizer olan Toraiz AS-1 ile, 2 VCO, 2 VCF, VCA ve 2 EG,1 LFO kullanarak benzersiz sesler oluşturabilirsiniz. Pioneer tarafından sadece DJ ler için değil tüm müzik üreten profesyoneller için tasarlanmış taşınabilir bir yapıya sahip olan Toraiz AS-1, son dönemde popüler olan mini syth modülleri boyutunda ve çok daha gelişmiş özelliklerle donatılmış mükemmel bir cihazdır.

Dave Smith Tasarımı ve Benzersiz Sesler Geliştirme Olanağı

AS-1 Dave Smith in ünlü Prophet 6 Sythesizer’ ı ile aynı analog filtrelere sahiptir.2 adet voltaj kontrollü osilatör (VCO) triangle, sawtooth, pulse şekillerine sahip dalgalar üretir. Sesi ayrıca iki voltaj kontrollü filtre (VCF), 4 kutuplu düşük rezonanslı bir geçiş filtresi ve 2 kutuplu bir yüksek geçiş filtresi ile şekillendirebilirsiniz. İlham verici, 495 adet hazır program preset sesi size çalışmalarınızda güç katacak ve yeni sesler oluşturmanıza olanak tanıyacaktır. Ayrıca Ayrılmış 5 banka içerisine 495 adet kişisel sesinizide yükliyebilirsiniz. Prophet 6 nın çift fx motoru Toraiz AS-1 e adapte edilmiş bir diğer güçtür, Bucket Brigade, Delay, Distortion, Ring Modulation, Chorus ve Maestro Phaser efektleri seslerinizi bambaşka ve etkili bir hale dönüştürür.

Özelliklerle Dolu Yeni Nesil Taşınabilir Synthesizer

AS-1 in dokunmatik klavyesi ile oluşturduğunuz sesleri çalabilir ayrıca scale özelliği ile notaların ses değerlerinde oynamalar yapabilirsiniz. 7 farklı parametreyi kontrol edebilen slider ile performansınıza farklı dinamikler ekleyebilirsiniz. Arpeg modu ile farklı yürüyüş tipleri, zaman modları, akor dizeleri gibi değişik alternatiflerle seslerinizden bambaşka eşlik eden aktif sesler üretebilirsiniz. 64-step sequencer yaratıcı desenler oluşturma seslerin nota değerlerini değiştirme gibi özellikleri sunar. Midi özelliği ile birçok cihazla beraber ortak çalışabilir. Toraiz AS-1 sythesizer müziğinize yaratıcı sesleri ile renk katmaya hazır.

Pioneer DJ TORAIZ AS-1 Monofonik Analog Synthesizer 

Teknik Özellikler:

Tip: Analog Sythesizer

Program : 495 Programlı hazır Ses (5 factory),495 boş program hafızası(5 User) toplam 10 bank.

Güç Tüketimi : 1500 mA

Tuş Takımı : 13 Tuşlu Dokunmatik Klavye

Syth Parametreleri : Oscilattor 1 ,Oscilattor 2,Oscilattor Waveshapes 1,Oscilattor Waveshapes 2,Mixer,Low-Pass,Hi-Pass,Filter Envelope,Amp Envelope,Glide LFO,LFO Shapes,LFO Destination,Modulation Soruce,Modulation Destination.

Effects:FX1 Types,FX2 Types,Parameters.

Sequencer:Parameters,Step Lenght,

Arpeggiator:Mode,Range,Parameters

Performance Kontrol:Keyboard,Slider,Oled Display

Boyutlar:

Genişlik : 267.4 mm

Yükseklik : 68.6 mm

Derinlik : 177.7 mm

Ağırlık : 1.4 Kg

Çıkışlar:

1 x AUDIO OUT L/R  1/4 inch TS Jack

1 x HEADPHONES 1/4 inch TRS Jack

Girişler:

1 x TRIGGER    1/4 inch TS Jack

1 x MIDI Girişi (5P DIN), 1 MIDI OUT / THRU (5P DIN)

1 x USB B Bağlantı Noktası

 
 
Ses Sistemleri Merkezi


Ev Sinema Amplifikatör
Micro Sistemler
Ev Sinema Sistemleri
DJ Mixers
DJ Controller
DJ Media Players
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.54937.5796
Euro8.79898.8341