Hakkımızda

OnlineAlışveriş ve İndirimli fiyatlar için internet satış mağazamız olan

 https://www.teknoHiFi.com'u ziyarat ediniz.Vizyon ve Misyonumuz 

Modern hayatı şekillendiren ses sistemleri ile ilgili öncülüğü üstlenerek daha keyifli bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Engül Kimya Tic.ve san. Ltd.Şti. 1978 yılında kuruldu.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları,iş ortakları ve temsilcilikleri ile tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi ses sistemi markalarını bünyesinde barındıran Engül Kimya,internet satış ve tanıtım siteleri ile ürünleri ayağınıza kadar getiriyor,Hifi ses sistemleri,profesyonel ses,sahne,ışık sistemlerinde sektöre öncü olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

1978 yılında beri fotoğraf,eğitim cihazları ve Ses sistemleri konularında temsilcilikleri, ithalat,dağıtım ve internet mağazaları ile Türkiyenin heryerine hizmet vermekteyiz.

Ses sistemlerinde öncü markalarımız ile ev ,otel,mağaza,okul iç ve dış mekan sinema ve müzik sistemleri ile ilgili proje çalışmalarını uzman kadromuz ile yapmaktayız.

 

www.EngulKimya.com.tr  

www.teknoHiFi.com 

 

Marka Sitelerimiz:

www.HarmanKardon.web.tr

www.Denon.web.tr

www.Pioneer.web.tr

www.Onkyo.web.tr

www.Focal.web.tr

www.Marantz.web.tr

www.Dali.web.tr

www.BodrumHifi.com

Satış Sitelerimiz:

www.Teknohifi.com

www.SesSistemi.web.tr

www.DenizFoto.com.tr


  


Pioneer Türkiye yetkili satıcısı,pioneer ses sistemleri,pioneer ev sinema,pioneer anfi,pioneer sinema anfisi,pioneeer receiver,pioneer hoparlör,pioneer mümessili,bayi,satıcısı,garantili pioneer,Pioneer kule hoparlör,pioneer bas,pioneer sub,pioneer subwofer,pioneer radyo, en ucuz pioneer satan,Pioneer kulaklık,en ucuz Pioneer satan,Pioneer müzik seti,Pioneer müzik sistemleri,Pioneer müzik aletleri,Pioneer ipod dock,Pioneer bluray,Pioneer cd çalar,Pioneer mikro müzik sistemleri,Pioneer network oynatıcı,Pioneer ev sinema paketleri,Pioneer airplay,Pioneer bluetooth,Pioneer network,Pioneer radyo,Pioneer pikap,Pioneer dvd,Pioneer digicom,Pioneer Ankara,Pioneer İzmir,Pioneer istenbul,Pioneer Muğla,Pioneer bodrum,Pioneer Antalya,Pioneer bursa


Pioneer dj sistemleri, Pioneer dj mixer, Pioneer dj setup, Pioneer dj monitör, Pioneer dj controller, Pioneer dj kulaklık, Pioneer aktif hoparlör, Pioneer pasif hoparlör, Pioneer effector,  Pioneer monitor hoparlör,  Pioneer dj cd çalar, Pioneer dj cd player, Pioneer dj cd, pioneeer dj sistemleri, Pioneer dj usb player,  Pioneer dj setup, Pioneer dj ses mikseri, Pioneer dj kabin hoparlör, Pioneer dj profesyonel ses sistemleri, Pioneer dj pa hoparlör, pioneer dj malzemeleri, Pioneer dj sahne ses sistemleri, Pioneer dj club ses sistemleri, Pioneer dj bar ses sistemleri, Pioneer dj restaurant ses sistemleri

Ses Sistemleri Merkezi


Ev Sinema Amplifikatör
Micro Sistemler
Ev Sinema Sistemleri
DJ Mixers
DJ Controller
DJ Media Players
Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.30957.3388
Euro8.65038.6850